Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Glaubacker *

Franz Glaubacker * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Damenporträt", rechts unten signiert und datiert F. Glaubacker Linz (19)59, Mischtechnik auf Karton, ca. 45 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Glaubacker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 30.04.2013