Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Fritz Paplham *

Fritz Paplham * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(um 1940) "Gebirgssee (Hinterer Gosausee?)", rechts unten signiert F. Paplham, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

17.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Fritz Paplham *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 17.04.2013