Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Curt A. Landwehr

Curt A. Landwehr - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Deutschland 1920-1988) "Gesellige Runde", rechts unten signiert Curt A. Landwehr, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 70 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Curt A. Landwehr

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.04. - 17.04.2013