Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Gondoliero (Venedig?)", rechts unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, beschädigt, löchrig

Expert: Heinrich Thurnhofer

03.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jh.

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013