Čís. položky 9999

Helene von Blaas *

(Zedlitz 1895-1985 Innermanzing/NÖ) "Mohnblumen", Rückseite mit Nachlassstempel Helene von Blaas, Aquarell auf Karton, ca. 29 x 29 cm, Passepartout, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Helene von Blaas *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013