Čís. položky 9999

Franz Dworschak*

(Steyr 1896-1985) "Christkindlkirche", links unten signiert und datiert Franz Dworschak 1973, Aquarell auf Papier, ca. 39 x 33 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Dworschak*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013