Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Herbert Wagner*

Herbert Wagner* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Heiligenbrunn 1931 geb., tätig in Freistadt) 2 Bilder "Herrenporträt", oben signiert und datiert H Wagner 1965/66, Öl auf Leinwand und Platte, ca. 61 x 51 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Herbert Wagner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013