Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Skulptur

Skulptur - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

20. Jh. "Heiliger Urban", vollplastisch aus Holz geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe ca. 65 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Skulptur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013