Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Victor Jean Nicolle

Victor Jean Nicolle - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Paris 1754-1826) "Landschaft mit Architektur", links unten signiert Nicolle, Aquarell auf Papier, ca. 11 x 8 cm, verglast, gerahmt, Rahmem etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Victor Jean Nicolle

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013