Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Helmuth Leopold Kaspar Fetz*

Helmuth Leopold Kaspar Fetz* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Bregenz 1928-2010 Mehrnbach) 2 Blätter "Alte Mühle, Landschaft", signiert und tlw. datiert H. Fetz 1980, tlw. nummeriert 51/90, Lithografien, Blattgrößen ca. 50 x 65 cm und 49 x 65 cm, Blattrand etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Helmuth Leopold Kaspar Fetz*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013