Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst HUBER

Ernst HUBER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1895 - 1960) "Am Wolfgangsee, Nähe Adambauer" unten links monogrammiert und datiert: E. H. (19)37, Aquarell auf Papier, ca. 33 x 44 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst HUBER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013