Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hermann Summersberger *

Hermann Summersberger * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1920-2009) 2 Bilder betitelt "Wintersonne bei Windischgarsten, Blick zum Admonter Reichenstein (Gesäuse)", rechts unten signiert Summersberger, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 46 cm und 45 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, ein Bild etwas stockfleckig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann Summersberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013