Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilhelm Kaufmann *

Wilhelm Kaufmann * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1895-1975) betitelt "Motiv aus Stillupp Zillertal Tirol", rechts unten signiert Wilhelm Kaufmann, Öl auf Platte, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Wilhelm Kaufmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013