Čís. položky 9999

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Gebirgslandschaft", rechts unten signiert T. A. Vogl, Öl/Karton, ca. 59 x 78 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

03.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.03. - 03.04.2013