Čís. položky 95

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) "Le Belier", aus dem Zyklus "Marge du Buffon", in der Platte signiert, Lithografie nach Picasso, Nr. 103 von 800 nummerierten Abzügen, Editeur S. P. A. D. E. M 1971, Blattgröße 42 x 33 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

29.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 29.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.04. - 26.04.2013