Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

4 kleine Tierfiguren

4 kleine Tierfiguren - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus Österreichischer Kunstkeramik, farbig bemalt, glasiert, Höhen 4,5 bis 6 cm, ungemarkt, 1. Hälfte 20. Jahrhundert, 1 Figur minimal bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

29.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

4 kleine Tierfiguren

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 29.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 12.04. - 26.04.2013