Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

Leo Diet (Dietmann) *

Leo Diet (Dietmann) * - Antiquitäten & Bilder

(Prag 1857-1942 Graz) Bachlauf in den Bergen, signiert Leo Diet, Öl auf Karton, 33 x 34 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 234,-
Vyvolávací cena:

Leo Diet (Dietmann) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 30.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.04. - 30.04.2013