Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Carl Lafite

Carl Lafite - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1830-1900) Felslandschaft, signiert Lafite, Aquarell und Deckweiß auf Papier, 26 x 21,2 cm, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

23.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Carl Lafite

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 23.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 23.04.2013