Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Quitten- und Kastanienstillleben, signiert M. Stall, rückseitiges Etikett XXV. Jahres Ausstellung Wien 1897, Öl auf Leinwand, 47 x 70 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

23.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 23.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 23.04.2013