Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Jan Miense Molenaer

Jan Miense Molenaer - Antiquitäten & Bilder

(Haarlem um 1610-1668) Nachfolger Kücheninterieur, Öl auf Leinwand, 114 x 93 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

09.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Jan Miense Molenaer

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 09.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.04. - 09.04.2013