Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Fächerteller,

Fächerteller, - Starožitnosti, Obrazy

wohl Hanau, 1. Viertel 18. Jh., Fayence, im Spiegel blau gemalter Vogel, flankiert von Baum und Blumen, Dm. 22,8 cm, bestoßen, gesprungen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

02.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Fächerteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 02.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.03. - 02.04.2013