Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Jan Trentan-Havlicek

Jan Trentan-Havlicek - Starožitnosti, Obrazy

(Brünn 1856-1934 Wien) Landschaft nach L. E. Petrovits, bezeichnet und datiert "nach L. E. Petrovits 1899/ J. Trentan-Havlicek, Aquarell auf Papier, 40 x 54 cm, auf Unterlage montiert, o. Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

02.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jan Trentan-Havlicek

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 02.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.03. - 02.04.2013