Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Landschaft mit Kühen, Öl auf Leinwand, 31 x 43 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 02.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.03. - 02.04.2013