Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Oskar Kokoschka *

Oskar Kokoschka * - Um?ní a starožitnosti

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Catleen und der Dichter Aleel Lithographie aus der Serie "Irische Legende" handsigniert O. Kokoschka, Werkverz. Wingler/Welz 200, in Passep. ungerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 24.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 13.04. - 24.04.2013