Čís. položky 7006

Runder Spieltisch in engl. Stilart,

Runder Spieltisch in engl. Stilart, - Um?ní a starožitnosti

Ende 19./Anfang 20. Jhdt., Mahagoni- und Weich holz, tlw. mahagonifurniert, mattiert, ornamental beschnitzt, kannelierter Zargenbereich, 4 Laden, H.: 76 cm, D.: 92 cm, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

10.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 34,-
Vyvolávací cena:
EUR 34,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.03. - 10.04.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.