Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Burgruine Dürnstein Lithographie nach einer Zeichnung von Franz Alt,

Burgruine Dürnstein Lithographie nach einer Zeichnung von Franz Alt, - Um?ní a starožitnosti

25 x 35 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

25 x 35 cm. gerahmt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 10.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 30.03. - 10.04.2013