Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 202

Willi Götzl *

Willi Götzl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Zeltweg 1907-1978 Villach) "Gebirgslandschaft", signiert Willi Götzl, datiert 1966, betitelt, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 48,5 x 63,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Willi Götzl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2013