Čís. položky 161

Ernst Gradischnig *

Ernst Gradischnig * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wiendorf/Ktn. 1949 geb.) "Mediterrane Landschaft", signiert Gradischnig, datiert 80?, Aquarell, Kohle auf Papier, 21 x 28 cm, Passep., gerahmt, verglast, Passep. stockfleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Gradischnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2013