Hermann Steininger *
(Felling bei Hardegg, NÖ 1915 geb.) "Aichwaldsee mit dem Mittagskogel", signiert Steininger, Öl auf Karton, 75 x 85 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.03.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hermann Steininger *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.03.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.02. - 06.03.2013 |