Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 89

Jan Voss*

Jan Voss* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Hamburg 1936 geb.) "ohne Titel", signiert Voss, datiert 70, die Nummer 27/100, 50 X 64 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jan Voss*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2013