Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Maler 19. Jhdt.

Maler 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Beweinung Christi", Öl auf Leinwand, 63 x 72 cm, gerahmt, Oberfläche krakeliert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2013