Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Josef PRANTL *

Josef PRANTL * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Innsbruck 1901 - 1992) "Hof im Schnalstal - Südtirol"unten rechts auf Passepartout signiert und datiert: (19)92, Tusche, Aquarell auf Bütten, ca. 20 x 28 cm, verglast, gerahmt SW 200 - 280

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

07.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef PRANTL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 07.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.03. - 07.03.2013