Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gertrude Kiefer *

Gertrude Kiefer * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Kirchberg/Thening 1950 geb., tätig in Buchkirchen bei Wels)"Landschaft", rechts unten signiert und datiert G Kiefer (19)99, Aquarell auf Papier, ca. 40 x 30 cm, Passepartout, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Gertrude Kiefer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 11.03. - 20.03.2013