Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Peter Kubovsky *

Peter Kubovsky * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Lundenburg, Mähren, 1930 geb.)"Landschaft", links unten signiert und datiert Peter Kubovsky 14. IX.(19)48, aquarellierte Tuschzeichnung, Blattgröße ca. 21 x 28 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Peter Kubovsky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 06.03.2013