Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Otto Riedel *

Otto Riedel * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Klosterneuburg 1906 geb.) "Südliche Landschaft", rechts unten signiert Otto Riedel, Mischtechnik auf Papier, ca. 37 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, beschädigt, Knickstelle

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Otto Riedel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 06.03.2013