Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Orientalischer Trachtengürtel

Orientalischer Trachtengürtel - Um?ní, starožitnosti, šperky

19. Jh., mit aufgesetzten orientalischen Montierungen, verstellbare Länge ca. 75 bis 90 cm, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Orientalischer Trachtengürtel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 06.03.2013