Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Gerda Matejka-Felden*

Gerda Matejka-Felden* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Dehlingen, Elsaß 1901-1985 Wien) "Waldlandschaft", rechts unten signiert und datiert Gerda Matejka-Felden 1961, Gouache/Karton, ca. 57 x 44 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Gerda Matejka-Felden*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 06.03.2013