Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208

Paar Lehnstühle,

Paar Lehnstühle, - Nábytek, koberce

modifiz. Louis XV- Stil, 19. Jh., gold nachgefasste Hartholzgestelle i. geschweift. Form, erg. Leinengrundbezug, gepfl. Zustand

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

04.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Paar Lehnstühle,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 04.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 04.03.2013