Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 81

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) aus dem Zyklus "Vollard", Planche XXXI, in der Platte signiert, Lithografie nach Picasso, Nr. 824 von 1200 nummerierten Abzügen, rückseitiger Editionsstempel S. P. A. D. E. M 1973, Blattgröße 32,5 x 42 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

25.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.03. - 22.03.2013