Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 21

6 Kaffeelöffel/12 Dessertgabeln

6 Kaffeelöffel/12 Dessertgabeln - Um?ní, starožitnosti, šperky

Silber 800, Griffe mit Profilrand, Tukankopfpunze 1922- 2001, Meisterzeichen Alexander Sturm Wien, Gesamtgewicht 456,7 g, in Originalkassetten, guter Erhaltungszustand øS456

Expert: Friedrich Reinbacher

11.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 11.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 28.02. - 08.03.2013