Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Josef Burgaritzky

Josef Burgaritzky - Antiquitäten & Bilder

(Molln/Steyr 1836-1890 Wien) Fest am Schillerplatz, Wien, signiert Jos. Burgaritzky (Signatur nachgezogen), Öl auf Leinwand, 80 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Burgaritzky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 18.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.03. - 18.03.2013