Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Heinrich Aldegrever

Heinrich Aldegrever - Obrazy

(Paderborn 1502-1555 Soest) Ammon bedrängt Tamar, Kupferstich, in der Platte monogrammiert und datiert AG 1570, 11,9 x 7,9 cm, Bartsch 23, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

04.03.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:

Heinrich Aldegrever

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.03.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.02. - 04.03.2013