Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Alfred Lakos *

Alfred Lakos * - Bilder Varia

(Budapest 1870-1961) Rabbi beim Studium des Talmuds, signiert Lakos A., Öl auf Holz, 22 x 27,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.03.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:

Alfred Lakos *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 04.03.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.02. - 04.03.2013