Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Psyche um 1920/25,

Weichholzkorpus, mahagonifurniert, mattiert, 5 Laden, 1 Tür, 3 teiliger Spiegel, 180 x 120 x 35 cm, beschädigt, restaurierungsbedürftig

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

27.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Psyche um 1920/25,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 27.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.03. - 27.03.2013