Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Künstler 1. Hälfte 20. Jh. Stilleben mit Rosen,

Künstler 1. Hälfte 20. Jh. Stilleben mit Rosen, - Um?ní a starožitnosti

Öl auf Karton, später bezeichnet R. Stoitzner 33 x 39 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

27.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 27.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 16.03. - 27.03.2013