Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7013

Mädchen mit Blumenstrauß

Mädchen mit Blumenstrauß - Um?ní a starožitnosti

Keramik färbig staffiert gemarkt Austria Nr. I3 9I, Höhe 15 cm. um 1920, etwas krakeliert

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

13.03.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Mädchen mit Blumenstrauß

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 13.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.03. - 13.03.2013