Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 313

Johann Victor Krämer *

Johann Victor Krämer * - Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen

(Adamsthal 1861-1949 Vienna) Bedouin girls and Boys reading, 2 sheets, signed and dated JV Krämer 1900, watercolor on paper, 12 x 13 cm and 8 x 8 cm, mounted, framed (4 watercolors in two frames), (2), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-

Johann Victor Krämer *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Datum: 24.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.04. - 24.04.2013