Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 373

Brigitte KOWANZ *

Brigitte KOWANZ * - Velikono?ní aukce

(Wien 1957 geb.) "Ohne Titel" unten links signiert und datiert, Acryl auf Fettpapier, ca. 20,5 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Brigitte KOWANZ *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 26.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.03. - 26.03.2013