Čís. položky 298

Richard HARLFINGER *

(Mailand 1873 - 1948 Wien) "Weinberge am Leopoldsberg bei Wien" unten links signiert: R. Harlfinger, Öl auf Leinwand, ca. 53 x 65 cm, gerahmt Ruf 900

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.03.2013 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Richard HARLFINGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.03. - 26.03.2013