Čís. položky 103

Leopold STOLBA

Leopold STOLBA - Velikono?ní aukce

(Gaudenzdorf bei Wien 1863 - 1929 Wien) "Schmetterlinge" unten rechts monogrammiert: L. S., Aquarell auf Papier, ca. 25 x 35 cm Ruf 150

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

26.03.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 225,-
Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 400,-
Vyvolávací cena:

Leopold STOLBA

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.03.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.03. - 26.03.2013